Tiina Sepa suvetervitus

Tartus mai 2013Head Eesti Juristide Liidu liikmed,

5. juunil toimunud üldkogul võtsin üle teatepulga ning algas minu tegevpresidendi aasta, mis on ühtlasi ametisoleva presidentuuri viimane aasta. Astun ametisse kindla soovi ja kavatsusega jätkata valitud kursil ning lähtuda tegemistes ja otsustes Eesti Juristide Liidu 2012-2014 põhieesmärkidest.

Möödunud üldkogul saime rahuldustundega vaadata tagasi möödunud aastale ning rõõmustada liikmetele suunatud algatuste üle – olgu selleks edukalt käivitunud Juristide klubi üritustesari, meeleolukas jõulupidu või tervislik õigusmatk Kõrvemaal. Organistasiooni edukus seisneb tema liikmete aktiivsusel, pühendumisel ja rahulolul. Liidu tegevusi planeerides oleme seda ikka silmas pidanud ning peame ka tulevikus. Loodan, et ka uuenenud ja moodsam koduleht meeldib ning aitab parandada meievahelist teabevahetust ja lisab kuuluvustunnet.

Presidentuuri nimel tänan tehtu eest volikogu, bürood ning kõiki kaasalööjaid ja kaasamõtlejaid.

Suvi on kohal! Soovin, et leiate nüüd aega tempot aeglustada, nautida ilusat loodust ja lähedaste seltskonda ning laadida ennast uue energiaga, mida vajame eesseisvate proovikividega toimetulekuks.

Suurepärast suve soovides,
Teie tegevpresident
Tiina Sepa