Tere tulemast 34. Eesti õigusteadlaste päevadele!

Palume infokiri läbi lugeda, et tänavused õigusteadlaste päevad kujuneksid Teile korralduselt sujuvaks ja võimalikult meeldivaks.

Toimumisaeg

Õigusteadlaste päevad toimuvad neljapäeval, 13.oktoobril ja reedel, 14.oktoobril Tartus.

Kolmapäeval, 12. oktoobril kell 19.30 algab Välisministeeriumi tervitusõhtu EÜSimajas (Jaan Tõnissoni 1).

Huvilised saavad registreeruda õhtule SIIN.

Neljapäeval, 13. oktoobril Eesti Rahva Muuseumi toimuva pidulik õhtu kutse saavad osalised kätte Vanemuise kontserdimajas asuvast infolauast alates kella 9.00 (kutse kehtib pääsmena, sh hiljem ööklubis Maasikas).

NB! Isikutele, kes soovivad saada digitaalselt väljastatavat tõendit hilisemaks esitamiseks kutseorganisatsioonile osalemise arvestamiseks koolitusena, palume eelnevalt registreeruda SIIN.

Allkirju osalemise tõendamiseks saab anda infolauas 13.oktoobril ainult Vanemuise kontserdimajas ja 14.oktoobril ainult Doprati konverentsikeskuses. Ka kõigi muude tekkinud küsimustega palume pöörduda esmajoones infolauda.

Programm

Programmi leiate koduleheküljelt SIIN.

Vanemuise kontserdimaja toimuvatel istungitel ja lõppistungil Dorpati konverentsikeskuses on tagatud sünkroontõlge.

Ettekannete teesid on leitavad SIIN.

Asukoht

Neljapäeval, 13.oktoobril alustame tavapäraselt hommikuse plenaaristungiga Vanemuise kontserdimajas. Pärastlõunal jätkub töö sektsioonides:

Reedel, 14. oktoobril toimuvad sektsioonid:

Ootame huvilisi teose – Võlaõigusseadus I. Kommenteeritud väljaanne – esitlusele neljapäeval, 13.oktoobril kell 11.15 Dorpati konverentsikeskuses.

Lõppistung leiab aset Dorpati konverentsikeskuses.

Toitlustus

Kõigile osalejatele on mõlemal päeval tagatud osalustasu sees kohvipausid ja lõunad.

Neljapäeval, 13.oktoobril serveeritakse töötamise ja ettevõtluse ning õiguse ajaloo sektsioonides osalejatele lõuna Dorpati konverentsikeskuses, mis tähendab, et järjekordade lühendamise ja toidu piisavuse huvides palume kõigil nimetatud sektsioonides osalejatel liikuda kohe peale plenaarsessiooni lõppu sööma Dorpatisse. Teistes sektsioonides – julgeolek ning rahvusvaheline humanitaarõigus ja rahvusvaheline kriminaalõigus – osalejate lõuna on serveeritud traditsiooniliselt Vanemuise kontserdimajas.

Reedel, 14. oktoobril serveeritakse kõigis sektsioonides osalejate lõuna ainult Dorpati konverentsikeskuses. Kuna osalejate arv on suur, siis palume mõistvat suhtumist järjekordade tekkimise osas.

Parkimine

Neljapäeval, 13. oktoobril on parkida võimalik üksnes Vanemuise tänava ülemises parklas (Vanemuise 15, 45 kohta). Tasuta parkimiskaarte on võimalik saada alates kella 8.30st parkimise koordinaatori käest Vanemuise ülemisest parklast. Alates kella 11.30st jagatakse parkimiskaarte infolauast Vanemuise kontserdimajas. Tasuta kohti on kahjuks piiratud arv ning nende täitumisel tuleb maksta tavapärast B-tsooni parkimistasu 1 €/h või 5 €/päev.

Pidulik õhtu ja ekskursioonid

Neljapäeval, 13. oktoobril kell 20.00-23.00 toimub pidulik õhtu toitlustamise ja elava muusikaga Eesti Rahva Muuseumis (uksed avatakse kell 19.30). Bussid ERMi väljuvad Vanemuise alumisest parklast kell 19.19. Bussid ERMist Vanemuise alumisse parklasse väljuvad jooksvalt vastavalt täituvusele kell 23.
Järelpidu toimub traditsiooniliselt klubis Maasikas (piduliku õhtu kutse ettenäitamisel on sissepääs tasuta).

Veel on vabu kohti eelregistreerimisega ekskursioonidel Eesti Rahva Muuseumi uues majas Raadil järgmiselt:

Huvilisi, kes registreerusid ERMi ekskursioonile kolmapäeval, 12. oktoobril, oodatakse Vanemuise alumises parklas kell 17.45 väljuvale bussile (registreerumine sellele ekskursioonile on lõppenud).

NB! Piduliku õhtu ajal ERM-is ekskursioone ei toimu, seetõttu kasutage võimalust ja registreerige ekskursioonidele SIIN.

Kui Te ei saa mingil põhjusel õigusteadlaste päevadel osaleda või on tekkinud korralduslikke küsimusi, palume teatada e-posti aadressil: otp@iuridicum.ee.

Kohtumiseni Tartus!