Õigusapteek Pirita Linnaosa Valitsuses 08.05.2019

Seoses elanikkonna suure nõudlusega õigusabi ja õigusteenuste järele korraldab Eesti Juristide Liit 08.mail 2019 kella 10.00- 14.00 tasuta õigusnõustamise, Õigusapteegi, Pirita Linnaosa Valitsuses, Kloostri tee 6, TALLINN 11911. Õigusapteek korraldatakse linnaosa valitsuse I korruse saalis.

08.mail 2019.a. toimuval Õigusapteegis saab tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha, elatisabi, töölepingu seaduse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsukiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Tasuta õigusabi annavad kõrgelt kvalifitseeritud omaala spetsialistid, kellede hulka kuuluvad vandeadvokaadid, notarid, pankrotihaldur, korteriühistute õigusnõunik, perekonnaõiguse õigusnõunik, töölepingualane õigusnõunik, tarbijakaitse nõukogu liikmed ja kohaliku omavalitsuse jurist.

Õigusapteegi õigusnõustajad annavad õigusabi eesti ja venekeelses.

Kutsume Teid aktiivselt Õigusapteegis osalema ja saama ning leidma vastuseid oma juriidilistele küsimustele/ probleemidele!

Kõikidele asjahuvilistele ja abivajajatele on tagatud vaba sissepääs ja eelregistreerimist Õigusapteeki ei toimu. Abivajajaid teenindatakse elavas järjekorras.

28.jaanauarist kuni 14.juunini 2019 annavad Tallinna ja Tartu ülikoolide üliõpilased Tallinna Linnakantseleis, Vabaduse väljak 7 ja Mustamäe Linnaosa Valitsuses, A.H. Tammsaare tee 135 tasuta õigusabi. Täpsem teave vastuvõtu aegade kohta saate siit:  https://juristideliit.ee/eesti-juristide-liidu-uliopilaste-buroo-sugissemestril/

Põhjalik teave ÕIGUSAPTEEGI korralduse, nõustajate spetsialiteedi ja võimaluste kohta on Eesti Juristide Liidu kodulehel www.juristideliit.ee, tel 6313002 või EJL Facebookis.