Kutse Juristide Klubisse 03.02.2016

EJL

Juristide Klubi

Hea Eesti Juristide Liidu liige,

2016. aasta esimene Juristide Klubi toimub 3. veebruaril kell 17:00.

Klubi toimub: Õiguskantsleri Kantselei saalis ( Kohtu 8, Tallinn)

 

Klubi külaliseks on Eesti välisminister Marina Kaljurand.

 marina_kaljurandMarina Kaljurand on Eesti diplomaat, endine Välisministeeriumi välismajandussuhete ja arenguabi, poliitikaküsimuste ning justiits- ja konsulaarküsimuste asekantsler ning alates eelmise aasta 16. juulist on Marina Kaljurand 28. Eesti välisminister. Kaljurannal on Tartu Ülikooli õigusteaduse magistrikraad (cum laude), lisaks on ta lõpetanud Eesti Diplomaatide kooli ning saanud magistrikraadi rahvusvahelises õiguses ja diplomaatias Tuftsi ülikoolist USA-s.

ERR aastalõpusaates „Tuled akendes“ intervjueeris Vahur Kersna esmakordselt Marina Kaljuranda ja ütles: „ Minu tõlgendus, mis võib olla mitte väga täpne, on see, et sa oled lihtsalt nii sümpaatne inimene. Sa oled tark inimene, sa oled selge silmavaatega, aus, arusaadav, väga selge ja arusaadava jutuga.“

See on vaid üks näide naisest, juristist, emast, abikaasast, kolleegist, endisest sulgpallimeistrist, kes on oma südame avanud Eesti rahvale, jõudnud oma soojusega iga eestimaalase hinge ja pühendanud oma elu riigi teenimisele.

Klubis räägime välispoliitikast, sisepoliitikast, India kohtust ja EV kodanike kohta käivast kohtuotsusest, presidendi valimisest ja paljust muust. 

 

Oma osalusest palume teatada e-posti teel koolitus@juristideliit.ee või ejl@jursitideliit.ee .

 

Olete oodatud Juristide Klubisse! Kohtade arv piiratud.