Sügisene väliskoolitus 18.09.2016 – 24.09.2016 Armeeniasse


Sündmuse detailid


EJL

Head EJL liikmed, noorjuristid ja koostööpartnerid!

Kahe mõju vahel- Armeenia õigusarengu väljakutsed.

 

Traditsioonidel on jõud!

Eesti Juristide Liidu sellesügisene väliskoolitus toimub septembrikuu kolmandal nädalal Armeenia pealinna Jerevani. Peale iidse kultuuri, mõõtmatu külalislahkuse ja lõunamaiselt sooja kliima, pakub käesolev väliskoolitus teadmisi Armeenia õiguspoliitikast, selle arengusuundadest ja väljunditest.

Väliskoolituse eesmärgiks on  tutvuda Armeenia Vabariigi õiguskorra, õigusloome ning sealsete õigusinstitutsioonidega. Koolituse käigus otsime vastuseid küsimustele, kas ja kui suures ulatuses järgib / lähtub Armeenia seadusandlus kaasaegsest, EL seadusandlusest või on seal kasutusel muud õiguslikud alused?

Otsime vastuseid Armeenia kohtusüsteemi toimimisele, täitemenetluse, sh piiriülese täitementetluse,  korraldamisele ning uurime, kuidas toimib ja toimetab Armeenia avalik sektor? Traditsiooniliselt kohtume Eesti Vabariigi suursaadikuga Armeenias.
Lisaks eelnevale on väliskoolituse eesmärgiks leida kontakte Armeenia juristkonnast selgitamaks välja valu- ja  puutepunktid, milles saab ja saaks EJL õigusalaeksperdid Armeenia õigussüsteemi arendada, kaasajastada ja parandada.  

Vastastikused kontaktid ja koolituselt saadud teadmised/kogemused on hindamatud ja koolitusel osaleja saab neid oma töös rakendada. 

mesto-jerevan-a-pohori-ararat-w-5388

Õppereisi korraldus:

Õppereisi programmi eest vastutab Eesti Juristide Liit.
Reisikorralduse ja majutuse eest vastutab AS Wris Reisibüroo.

Õppereisi aeg: 
18. september kuni 24. september 2016

Õppereisi maksumus: 
1009,00€ ja liidu liikmetele soodushind 979,00€. Soodushind kehtib lisaks ühest ettevõttest/ asutusest/ organisatsioonist või koos kahe või enama osaleja puhul.

Armenia-HD-Wallpaper-Desktop-Wide

Registreerumine: osavõtu soovist palun teatada e-posti teel koolitus@juristideliit.ee või ejl@juristideliit.ee või telefonil 631 4466.

Külasta meid ka EJL Facebook´i leheküljel.