Pirkka-Marja Põldvere – Vahekohtumenetlus: eeldused, läbiviimine ja tagajärjed


Sündmuse detailid


EJL

Eesti Juristide Liit
korraldab 7. aprillil 2016
Rahvusraamatukogu Nurgasaalis koolituse teemal

“Vahekohtumenetlus: eeldused, läbiviimine ja tagajärjed

Lektor: Advokaadibüroo Aivar Pilv vandeadvokaat ja partner Pirkka-Marja Põldvere 

 

Pirkka2 

Pirkka-Marja Põldvere on omandanud 2004. aastal õigusteaduse magistrikraadi Stockholmi Ülikoolis. Alates 2008. aastast töötab vandeadvokaadina advokaadibüroos Aivar Pilv ning alates 2012. aastast on büroo partner. Igapäevased tegevusvaldkonnad on lepingud ja lepinguvälised suhted, äriõigus, ehitus ja planeerimine, konkurentsiõigus, kohtuvaidlused ja arbitraaž, rahvusvaheline eraõigus. Global Law Experts Awards 2015 on tunnustanud vandeadvokaati ja partnerit Pirkka-Marja Põldveret kui Eesti parimat vahekohtu advokaati. 

_____________________________________________________________________________________

AJAKAVA:
10.45 – 11.00 saabumine ja registreerimine
11.00 – 13.00 loeng
13.00 – 13.45 lõunapaus
13.45 – 15.30 loeng

SEMINARI EESMÄRK on anda ülevaade vahekohtumenetluse olemusest, arbitraaži läbiviimise eeldustest, olulisematest põhimõtetest ning tagajärgedest (sh vahekohtu otsuse siduvusest ja täitmisest). 

KÄSITLETAVAD TEEMAD:

 Lektori kommentaar: “Loetletud teemadest võiks rääkida terve loengusarja. Antud seminaris käsitleme neid põgusamalt, keskendudes olulisemale ja seminaril osalejate huvile. Selleks, et seminar oleks kuulajale võimalikult kasulik, võiks iga osaleja mõelda seminari alguseks läbi, mis küsimus teda kõige rohkem huvitab. Kindlasti on teretulnud ka jooksvad küsimused, sh väljaspool loetletud teemasid. Loodetavasti tekib elav diskussioon aktuaalsetest probleemidest.”

KOOLITUSE MAKSUMUS:
109€, Juristide Liidu liikmele 99. Hinnale lisandub käibemaks, koolituse hind ei sisalda lõunasööki (seoses remondiga puudub Rahvusraamatukogus söögikoht, lähim söögikoht on “Kaarli Keller” – Toompea 8, Kaitseliidu majas). Mitme osaleja soodustus ühest asutusest – liikme soodushinnaga.

REGISTREERIMINE:
e-postiga koolitus@juristideliit.ee või telefonil 6 314 466.

Eesti Juristide Liit on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner.

______________________________________________________________________________

Osalemisest loobumisest teatada e-postiga koolitus@juristideliit.ee või telefonil 6314 466. 
Loobumisest ette teatamisel vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumise päeva tuleb tasuda 25% koolituse arvest. Kui teatate mitteosalemisest vähem kui 3 tööpäeva enne koolituse toimumist või mingil põhjusel jätate koolitusele tulemata – tuleb tasuda 100% koolituse arvest.