Meeli Miidla-Vanatalu ja Gaabriel Tavits – Tööõiguse seminar


Sündmuse detailid


 EJL

Eesti Juristide Liit
korraldab 18. jaanuaril 2017
Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis

“Tööõiguse seminari”

Lektorid: Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja Meeli Miidla-Vanatalu ja Tartu Ülikooli sotsiaalõiguse professor Gaabriel Tavits

 

Meeli Miidla-Vanatalu

Meeli Miidla-Vanatalu on Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja töösuhete järelevalve ja õiguse alal. Tal on kolm erinevat õigusalast haridust, viimati lõpetas ta 2005. aastal Tartu Ülikooli. Lisaks üheksa aastasele Tööinspektsioonis töötamise kogemusele on tal varasemast ka erasektoris töötamise kogemus. Meeli Miidla-Vanatalu on ka raamatute „Isikuandmed töösuhetes ja reeglid töökorraldusele“ ja „Töö- ja puhkeaeg“ autor.

 

______________________________________________________________________________________________________________

Gaabriel_Tavits_2011Gaabriel Tavits on hinnatud lektor, ta on Tartu Ülikooli sotsiaalõiguse professor ja Õigusbüroo Pacta jurist. 2001. aastal omandas hr Tavits doktorikraadi õigusteaduses. Ta on raamatute „Avaliku teenistuse õiguslikud alused“ ja „Sotsiaalhooldusõigus“ autor ning raamatu „Tööõigus“ kaasautor. Lisaks on Gaabriel Tavits välja andnud ka mitmeid artikleid ja publikatsioone.

____________________________________________________________________________________________________________

 


AJAKAVA:

9.45 – 10.00 saabumine ja registreerimine

10.00 – 12.00 Meeli Miidla-Vanatalu: Eestisse lähetatud töötajatega seonduvatest muudatustest, uutest töösuhte vormidest (kaugtöö võimalikkus jms) ning uute töösuhte meetodite rakendamisest ja nendega tekkida võivatest probleemidest. Praktilised suunised probleemi lahendamisel.

12.00 – 12.45 lõunapaus

12.45 – 14.30 Gaabriel Tavits: Riigikohtu põhimõttelised seisukohad 2014 – 2016 töö- ja teenistussuhete õiguslikus reguleerimises. Riigikohtu praktikate arutelu ja kaasuste kommenteerimine. 

KOOLITUSE MAKSUMUS:

109€, Juristide Liidu liikmele 99€. Hinnale lisandub käibemaks, koolituse hind ei sisalda lõunasööki. Mitme osaleja soodustus ühest asutusest – liikme soodushinnaga.

REGISTREERIMINE:

e-postiga koolitus@juristideliit.ee või telefonil 6 314 466.

  

Eesti Juristide Liit on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner.

__________________________________________________________________________________________________________

Osalemisest loobumisest teatada e-postiga koolitus@juristideliit.ee või telefonil 6314 466. 
Loobumisest ette teatamisel vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumise päeva tuleb tasuda 25% koolituse arvest. Kui teatate mitteosalemisest vähem kui 3 tööpäeva enne koolituse toimumist või mingil põhjusel jätate koolitusele tulemata – tuleb tasuda 100% koolituse arvest.