Kevadine väliskoolitus Londonis 9.05-13.05.2016


Sündmuse detailid


EJL

Eesti Juristide Liit

Head EJL liikmed ja koostööpartnerid!

Tänavune kevadsessiooni väliskoolitus viib meid Londonisse!

Vana ja uus Inglismaa õigussüsteem.

Kohtusüsteem, kohtukord ja kaitsemeetodid.  Euroopa Liidu nõuete rakendamise võimalikkus ja võimalused. Elektroonilised riigihanked ja oksjonikord.

Eesti Juristide Liidul on saanud traditsiooniks korraldada iga aasta maikuu teisel nädalal väliskoolitus, kus külastatakse Euroopa Liidu liikmesriigi erinevaid õigusinstitutsioone ja tutvutakse  sealse töö erinevuste , valdkondade ja tegevustega.

73295-640x360-london-skyline-ns

Seekordsel, 2016.a. kevadsessioonil, külastame vana head Londonit ja püüame leida seoseid traditsiooniliste ja kaasaegsete õigusinstrumentide rakendamise osas. Inglismaa õigussüsteem ja õiguskorraldus on kuulus oma konservatiivsuse poolest ning nende traditsioonide muutmine või murdmine on keerukas ja aeglane. Kas müüt või tegelikkus? Kas ja kuidas on tagatud EL seadusandluse juurutamine Suurbritannia õigussüsteemi?

Samas on Inglismaa üks edukamaid elektrooniliste riigihangete ja oksjonite korraldajaid. Meie oleme siin veel õpipoisid!

Seome ühte vanad traditsioonid ja võtame õppust innovaatilistest lahenditest.

Väliskoolituse käigus külastame kohtuistungit, tutvume kaitsja ja süüdistaja igapäevatööga, oleme kutsutud ja oodatud justiitsministeeriumisse, advokatuuri ja riigihangete keskusesse.

Väliskoolituse korraldus: Väliskoolituse programmi eest vastutab Eesti Juristide Liit. Reisikorralduse ja majutuse eest vastutab Wris Reisibüroo.

Hotell: Royal National Hotel *** http://royal-national-hotel.londonhotelsuk.net/

Väliskoolituse aeg: 9. mai kuni 13. mai 2016.a.

Väliskoolituse maksumus: liidu liikmetele ja ühest asutusest või ettevõttest enam kui ühele osalejale 951,00€ ja mitteliikmele 1045,00€.

Ettemaks 200,00€ tuleb tasuda EJL arvele hiljemalt 29.01.2016.a. ning seda ei tagastata, kui osaleja loobub väliskoolitusest ilma mõjuva põhjuseta.

Väliskoolitusele registreerumine: Osavõtu soovist palume teatada e-posti teel koolitus@juristideliit.ee või ejl@juristideliit.ee või telefonil 6314466.