Andra Pärsimägi – Kohtudokumentide koostamisest


Sündmuse detailid


EJL

Eesti Juristide Liit
korraldab 7. septembril 2016
Rahvusraamatukogu Suures Konverentsisaalis koolituse teemal

“Kohtudokumendite koostamisest”

Lektor: Tartu Ringkonnakohtu Tsiviilkolleegiumi kohtunik Andra Pärsimägi

Andra Pärsimägi 

Andra Pärsimägi lõpetas Tartu Ülikooli õigusteaduskonna 1990 aastal. Enne kohtunikuks nimetamist töötas Andra maavalitsuses juristina ja linnavalitsuse korteriameti juhatajana. Tartu Ringkonnakohtusse asus tööle 1994. aastal. Lisaks on ta alates 2001 aastast Tartu Ülikoolis õppeülesande täitja, erinevatel aastatel on õpetanud tsiviilõiguse üldosa, menetlusõigust ja tsiviilkohtumenetlust. Andra on välja andnud õppematerjalina „Hagimenetlus. Hagi ja taotluste esitamine“.

 

AJAKAVA:

  9.45 – 10.00 saabumine ja registreerimine
10.00 – 12.00 loeng
12.00 – 12.45 lõunapaus
12.45 – 14.30 loeng

KÄSITLETAVAD TEEMAD:

Seminarivormis õppepäeval tutvustame muutusi hagiavalduse  koostamise ning menetluskuludega seotud nõuete ja vastuväidete esitamise reeglites. Koolitusel vaatame koos, millised on kõige olulisemad nõuded, mida kohtumenetluses osalejad järgima peavad.

Praktilised näpunäited ja suuniseid: Seminari käigus koostame hagi, milles nõutakse lepingu rikkumisest põhjustatud kahju hüvitamist.

Õppepäeval käsitleme Riigikohtu 2016 aasta tsiviilkohtumenetluse põhimõtteid tõlgendavaid lahendeid.

Lisaks on võimalik kirjastusest Juura ette tellida 3., täiendatud ja muudetud trükk Andra Pärsimägi raamatust „Hagimenetlus. Hagi ja taotluste esitamine“ (344 lk), mis on sobilik töövahend igale juristile, kes kohtuasjadega kokku puutub. Täpsem info: http://www.juura.com

KOOLITUSE MAKSUMUS:

109€, Juristide Liidu liikmele 99€. Hinnale lisandub käibemaks, koolituse hind ei sisalda lõunasööki. Mitme osaleja soodustus ühest asutusest – liikme soodushinnaga.

REGISTREERIMINE:

e-postiga koolitus@juristideliit.ee või telefonil 6 314 466.

 

 

Eesti Juristide Liit on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner.

__________________________________________________________________________________________________________

Osalemisest loobumisest teatada e-postiga koolitus@juristideliit.ee või telefonil 6314 466. 
Loobumisest ette teatamisel vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumise päeva tuleb tasuda 25% koolituse arvest. Kui teatate mitteosalemisest vähem kui 3 tööpäeva enne koolituse toimumist või mingil põhjusel jätate koolitusele tulemata – tuleb tasuda 100% koolituse arvest.