Head uut aastat Eesti Juristide Liidu liige!

Head Eesti Juristide Liidu liikmed!

Jõuluvanale on salmid loetud, jõulukingid avatud, aastavahetuse ilutulestikud taevasse lennutatud. Oleme astunud uude, 2016.aastasse.

Vaadates tagasi lõppenud aastale võime sellega üldjoontes rahul olla. Meie liikmeskond on suurenenud. Eriti teeb rõõmu see, et liikmeskonda on lisandunud palju noori. Tegevust on jätkanud ühendused ja toimkonnad, toimunud on juristide klubi üritused, väliskoolitusreisid, õigusnõustamised, töövarjupäevad jpm. Rahuloluks annab põhjust ka see, et möödunud aastal pälvisid meie pöördumised nii seadusandjate, kui avalikkuse tähelepanu.

Mida oodata alanud aastalt? Mina ootan ja loodan, et järjest suurem hulk liidu liikmeskonnast tuleks nö. e-liikme staatusest välja, ei piirduks mitte ainult liidu tegevuse kohta käivate uudiste lugemisega, vaid osaleks aktiivselt erinevates ettevõtmistes. Võimalusi selleks on, vaja on astuda vaid esimene samm – tulla klubiüritusele, ühenduse poolt korraldatavale üritusele, koolitusreisile, matkale ja kindlasti üldkogule. Samuti ootan uusi algatusi, uusi ettepanekuid, mis aitaksid liikmeskonda veelgi enam aktiviseerida ning ootan seda, et liikmemaksud laekuks ilma mitmekordse meeldetuletamiseta.

Loodan alanud aasta jooksul kohtuda kõigi teiega, ka Sinuga, kelle liikmestaatusest tean seni vaid liikmete nimekirja lugedes. Olgem alanud aastal aktiivsed mitte ainult tööl ja kodus, vaid ka ühiskondlikus elus!

 

Head uut aastat!

Meelis Pirn
Tegevpresident

Meelis Pirn