Eesti Juristide Liidu 27. aastapäeva konverentsi “Haldusreformi piirid, reformi õiguslikud alused ja valikud” tagasiside

9. märtsil toimus Eesti Juristide Liidu 27. aastapäevale pühendatud konverents “Haldusreformi piirid, reformi õiguslikud alused ja valikud.” Liidu sünnipäeva tähistamine konverentsiga on saanud kenaks traditsiooniks ning tunnen siirast rõõmu, et seegi kord võttis üritusest osa sadakond inimest.

Pärast Juristide Liidu tegevpresidendi Meelis Pirni tulevikkuvaatavaid avasõnu jagasid oma haldusreformi teemalisi teadmisi publikuga mitmed oma valdkonna eksperdid: Riigikogu põhiseaduskomisjoni esimees Kalle Laanet, Rahandusministeeriumi regionaalarengu osakonna õigusnõunik Olivia Taluste, Rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakonna nõunik Ave Viks ning Tallinna Linnasekretär Toomas Sepp. Konverentsi sisulise osa ajakavaga saab tutvuda siin.

Kuid mis sünnipäev see ilma peota on – pärast konverentsi sisulist osa jätkus programm vabamas õhkkonnas. Pidulik tähistamine algas noorjuristide poolse videotervitusega, mis ei jätnud külmaks ühtegi osalejat.

Suured tänud kõikidele võrratutele esinejatele ning Eesti Juristide Liidu liikmetele, sõpradele ja headele koostööpartneritele, et saite seda toredat päeva meiega tähistada!

Konverentsi täispikk videoülekanne on järelvaadatav Youtube’is.

Lugupidamisega

Eesti Juristide Liit