18.04.2024 Euroopa Õiguse Ühenduse veebiseminari järelvaatamise link

Head EJL liikmed!

Link EJL EÕÜ 18.03.2024 veebiseminari järelevaatamisele on siin. Link on aktiivne kuni 17.07.2024.

Loe all täismahus EÕÜ juhatuse liikme Kristi Kraavi-Käerdi pöördumist:

Head Euroopa Liidu õiguse huvilised!

Sügav kummardus ja siirad tänusõnad:

LIINA TERASele tema esmaklassilise ettekande eest, mis tõi meieni Euroopa Kohtu olulisemad lahendid aastal 2023 ning värsked juhtnöörid EL õiguse kohaldamiseks liikmesriikides. Kuidas oleksime muidu teadlikud sellest, et spordiõigusesse on lisandunud uusi keerdkäike või millised on konkurentsiõiguse uued mängureeglid?

MERILI KRIISAle, kes andis põneva ülevaate Eesti osalusega Euroopa Liidu Kohtu kohtuasjades aastal 2023 ning valgustas meid Eesti jätkuvast panusest Euroopa Liidu Kohtu ja liikmesriikide kohtute vahelises dialoogis.

CARRI GINTERile mõtlemapanevate kommnetaaride ja repliikide eest paneeldiskussioonis ning põneva omapoolse narratiivi eest, mida 20 aastat Euroopa Liidus on Eesti õiguskorra jaoks tähendanud.

KUULJATELE teie huvi, usalduse ja kannatlikkuse eest. Ainult teie jaoks ja teie pärast Eesti Euroopa Ühendus avalikke veebiettekandeid korraldab. Teie kõik olete tõelised tähed meie Euroopa õiguse universumis!

Viimase, kuid mitte vähemtähtsana peame kahjuks vabandama nende enam kui 100 soovija eest, kes veebiettekannet vahetult kuulata ei saanud. Tegemist oli Zoomi platvormi kasutamisest tingitud ootamatu tehnilise takistusega, mida ei õnnestunud loengu käigus parandada. Loodame edaspidi olla teile paremad partnerid.

Avaldame e-ettekande salvestuse nii Eesti Euroopa Õiguse ühenduse kui ka Eesti Juristide Liidu Facebookis. See jääb järelvaadatavaks kolmeks kuuks. Edastame osalejatele ka Liina Terase slaidi ja käsitletud kohtuasjade nimekirja. Merili Kriisa slaidid edastame lähiajal.

Järgmiste kohtumisteni!

Kui põnev võib olla Euroopa Liidu õigus!

Lugupidamisega.

Eesti Euroopa Õiguse Ühenduse nimel

Kristi Kraavi-Käerdi