Kutse loengule: „Tehisintellekti kasutusvõimalusi valitsuste poolt“ – 28.05.24, kl 17.00

28. mail kell 17.00 – 18.30 toimub Tartu Ülikooli õigusteaduskonna Tallinna õppehoones (Kaarli pst 3 – 101, Tallinn) loengusarja “Tehnoloogia ja õigus” raames arutelu, mis käsitleb tehisintellekti kasutusvõimalusi valitsuste poolt, nende rakendamise viise ja sellega seotud väljakutseid. Samuti küsimust, kuidas tehnoloogilised lahendused võivad aidata tagada rakendatud krattide kooskõla EL tehisintellekti määruse ja andmekaitse üldmäärusega.

Kõnelema tuleb Richard Dreyling, kes uurib tehisintellekti rakendamise mõju avalike teenuste osutamisele. Ta on e-valitsemise tehnoloogiate ja teenuste magister, TalTechi tarkvarateaduse osakonna Digiriigi tehnoloogiate ja -arhitektuuri uurimisrühma doktorant ja nooremteadur.

Varasemalt on ta töötanud Põhja-Californias nõustamiseteenuste arhitektina süsteemide integratsioonile spetsialiseeritud ettevõtte juures, kus aitas saavutada kõrgtehnoloogiate rakendamise abil klientide ärieesmärke.

Ettekanne ja vestlus toimuvad inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud kuulama ja kaasa mõtlema!

Loeng toimub Tallinnas, Kaarli pst 3 ruumis 101. 
Vaata lähemalt ja registreeru 24. maiks https://oigus.ut.ee/et/sisu/kutse-loengule-tehisintellekti-kasutusvoimalusi-valitsuste-poolt